ПриватКрафт – перший маркетплейс крафтових смаколиків України!

Quote icon Quote icon

“Любіть Україну у сні й наяву,вишневу свою Україну, красу
її, вічно живу і нову,і мову її солов'їну.”

В. Сосюра

Зародження ідеї

Україна – мальовнича країна степів і ланів широкополих, родючих земель і щирих українців. Ми знаємо, як кожен крафтовий виробник цінує свою справу, робить усе заради покращення якості та неповторності смаку. Саме цим крафтові вироби відрізняються від продуктів з мас-маркету.

Малий і середній бізнес переживають нестабільні часи, вони потребують особливої підтримки. Саме тому й зародилась ідея створити маркетплейс, де кожен крафтовий виробник може безкоштовно розмістити свій виріб і розповісти свою історію.

Ринок крафтової продукції

Ми дослідили ринок і зробили висновок, що споживачів найбільше цікавлять не цінові характеристики товару, а його смакові властивості, що дають змогу задовольнити потяг до нових вражень.

ПриватКрафт має головну місію – підтримати крафтовий бізнес. Окрім того, це чудова нагода для українців дізнатися більше про виробництво такої продукції та особисто переконатися в якості товарів від фермерів.

Історія логотипу

Наша команда й дизайнер вирішили відродити в логотипі три найважливіші складники, на яких базується ідея маркетплейсу.

PrivatCraft - перший маркетплейс крафтових смаколиків України - Craft - C (використовуємо літеру С)
Утамуй жагу до смачненького - келих в центрі символу
Коло - знак Сонця і символ гармонії в Українській вишиванці.
Смак, народжений Україною

Від ідеї до продажів

Наша команда плідно працювала протягом 7 місяців, щоб зібрати на майданчику смаколики від представників крафтового ремесла з різних куточків країни, щоб кожен знайшов те, що йому до душі.

Долучайтеся до створення нової історії українського крафту!